Pulmavideo

Hea klient!

Kuna viibin lapsehoolduspuhkusel, siis suvel 2014 on võimalus tellida pulmavideo paketti, mille puhul filmib teie pulmapäeval minu hea kolleeg ning pulmavideo montaaži saaksin mina teostada. Küsi palun pakkumist siit.


Kõike kaunist,
Elisa

Kogu pulmapäeva jäädvustamine


Kliendi soovist lähtuvalt alustan pulmapäeva jäädvustamist kas siis pruudi ettevalmistamisest salongis või hetkest, kui pruutpaar saabub ilupiltide tegemisele või laulatusele/registreerimisele.

Pruutpaar saab endale kujundatud Blu-ray või DVD plaadi, millel ca 1-1.5 tunni pikkune monteeritud ja helindatud video. Paketis sisaldub meeleolukas  väike treiler kogu pulmapäeval toimunud sündmustest. Alati on hea, kui pruutpaar teavitab mind oma lemmikmuusikast või lugudest, mida nad soovivad oma lõplikus pulmavideos kuulda.


Kahe kaamera ja kahe operaatori pakett (eelistatult kirikutes)


Üks operaator filmib üles pruudi meigi ja soengu tegemise salongis ja ilupiltide tegemise. Sellest osast saab kokku panna pruutpaari lemmikmuusikaga kena emotsionaalse klipi, millega video algab.
Teine kaamera filmib sel ajal, kui pruutpaar saabub ilupiltide tegemiselt juba külaliste kogunemist kirikusse ja 2 kaamerat filmivad laulatust, pärast filmivad mõlemad kaamerad õnnitluste osa. Kirikuõpetajale on kinnitatud rinda raadiomikrofon, et heli võimalikult kvaliteetselt jäädvustada. Kirikutes reegline on keeruline akustika ja kaamera enda mikrofon kipub lahjaks jääma. Selle paketi puhul on kindlasti suureks plussiks see, et laulatuse, õnnitluste osa on monteeritud lõppvideos dünaamiline ja detailirohke. Üks kaamera filmib kirikus pruutpaari, samal ajal teine operaator keskendub külaliste, kirikuõpetaja ja detailide jäädvustamisele.

 

Filmimisel  kasutan Sony FullHD kaameraid AX2000E ja NEX-VG20. Soovitan soojalt otsustada Blu-ray plaadi kasuks ,sest madala resolutsiooniga DVD on mõne aasta pärast sama iganenud nähtus kui praegu VHS kasett.
NB!HD kvaliteediga video vaatamiseks on vajalik Blu-ray mängija.

Lisaks on mind võimalik tellida pildistama ja filmima erinevaid sündmuseid või üritusi. Hind kokkuleppel.

Võimalik on tellida ka ainult videooperaatori või pulmavideo montaaži teenust eraldi.

Transpordi puhul väljaspool Tallinnat ja Rakveret lisandub kilomeetri hind 0,20 EUR

 

Pulmavideo näidiseid saab vaadata siit


MORE